Kontakt z Kancelarią Notarialną w Legionowe

Kancelaria notarialna Doroty Wójcik obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Zajmujemy się głównie pomocą i usługami notarialnymi dla Klientów z Legionowa i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą wykonywanie wszelkich czynności notarialnych. Między innymi sporządzamy akty notarialne, protokoły i protesty weksli oraz czeków, wydajemy poświadczenia dziedziczenia. Sporządzamy także wpisy, odpisy i doręczamy oświadczenia. Jeśli chcą Państwo zasięgnąć szczegółowych informacji na temat usług notarialnych, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Można z nami skontaktować się drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz dostępny na stronie.

Oferujemy pełen zakres usług notarialnych. W swojej działalności kierujemy się przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej oraz przede wszystkim dobrem naszego Klienta. Gwarantujemy pełną staranność, dyskrecję i poufność. W naszym biurze obowiązują opłaty zgodne z taksą notarialną.

Jadąc od Warszawy w lewo ulicą Sowińskiego, pierwsza w prawo w ul. Słowackiego, piąta ulica w lewo w ul. Sienkiewicza (róg ul. Słowackiego).

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  KANCELARIA NOTARIALNA – KONTAKT

  Notariusz Dorota Wójcik
  ul. Sienkiewicza 2 / róg Słowackiego
  05-120 Legionowo

  Telefon: 22 774 34 18, 22 784 15 38
  e-mail: dwojcik@notariusze.waw.pl

  GODZINY OTWARCIA

  poniedziałek: 10.00-17.00
  wtorek – piątek: 9.00-16.00